Aangesloten bonden en verbonden

Belgische Flessenschutters Bond - Vlaanderen

Belgische Flessenschutters Bond - Vlaanderen

Oprichting: 1972
VLAS-lid sinds 1992

Contactpersoon:
Remi Gruwez
remi.gruwez@skynet.be
 

Vlaamse Kegelsport Federatie

Vlaamse Kegelsport Federatie

Oprichting: 1977
VLAS-lid sinds: 1992

Contactpersoon:
Karin De Bel
karin.debel@telenet.be

Vlaamse Short Mat Bowls Federatie

Vlaamse Short Mat Bowls Federatie

Oprichting: 1993
VLAS-lid sinds: 1994

Contactpersoon:
Johan Stevens
jstevens13@me.com

Koninklijke Nationale Bond der Belgische Wipschutters

Koninklijke Nationale Bond der Belgische Wipschutters

Oprichting:1908
VLAS-lid sinds: 1995

Contactpersoon:
Bram Uvyn
bram.uvyn@telenet.be

Verbond Zand en Leemstreek

Verbond Zand en Leemstreek

Oprichting: 1956
VLAS-lid sinds: 1996

Contactpersoon:
Jean Theunissen
jean.theunissen@skynet.be

Belgische Krulbolbond

Belgische Krulbolbond

Oprichting: 1987
VLAS-lid sinds: 1999

Contactpersoon:
Patrick Huyghe
huyghe.p@belgacom.net

Vlaamse Katapultbond

Vlaamse Katapultbond

Oprichting: 1999
VLAS-lid sinds: 1999

Contactpersoon:
Jozef Driesen
jozef.driesen1@telenet.be

Koninklijk Verbond van Sint-Jorisgilden

Koninklijk Verbond van Sint-Jorisgilden

Oprichting: 1919
VLAS-lid sinds: 2002

Contactpersoon:
Guido Van Gestel
guy.van.gestel@skynet.be

Landelijke Unie der Kruisboogschutters

Landelijke Unie der Kruisboogschutters

Oprichting: 1978
VLAS-lid sinds: 2005

Contactpersoon
Paul Bauters
secretariaat.luk@gmail.com

Noord Kempische Karabijn Schutterskring

Noord Kempische Karabijn Schutterskring

Oprichting: 1950
VLAS-lid sinds: 2007

Contactpersoon:
Ivo Deckers
ivod.dade@skynet.be

Verbond Beringen en Lummen

Oprichting: 1958
VLAS-lid sinds: 2012

Contactpersoon:
Julien Meyen
julien.meyen@telenet.be