28 mrt 2023

Tegemoetkoming lidgeld sportclub

Hogere tegemoetkoming lidgeld sportclub bij jouw mutualiteit.

Dat het leven duurder wordt is een klassieker maar zelden zo relevant als op dit moment. Toch zijn er ook voordelen te bespeuren. Eéntje daarvan is de tegemoetkoming van de diverse mutualiteiten rond je lidgeld voor een sportclub. Het laatste jaar trokken enkele mutualiteiten deze tegemoetkoming namelijk op. Tijd voor een vernieuwd overzichtje dus.

Vlas|Sportiv is erkend als sportfederatie door Sport Vlaanderen. Dat wil onder andere ook zeggen dat je bij veel mutualiteiten dus een deel van het jaarlijks lidgeld bij je sportclub kan recupereren. Je moet hiervoor meestal een formulier laten invullen en handtekenen (+clubstempel) door een clubverantwoordelijke. Je kan de voorwaarden en het formulier op de website van jouw mutualiteit terugvinden. Om je hierbij te helpen kan je hieronder de bedragen en links terugvinden van de meest voorkomende mutualiteiten.

Onze erkenning als sportfederatie opent voor onze clubs trouwens ook vaak de deur naar subsidies binnen je stad of gemeente. Vergeet er daar zeker niet naar te vragen! #allebeetjeshelpen

 

Opgelet: Geef je op als lid van een Sportiv-club, niet als Vlas. Sportiv is een erkende sportfederatie en dat is bij de meeste mutualiteiten een voorwaarde. Elke Vlas-club is trouwens automatisch ook lid van Sportiv.

 

Christelijke Mutualiteit: https://www.cm.be/diensten-en-voordelen/vakantie-en-vrije-tijd/sport/sportvereniging

Bedrag: 15 euro/jaar

Solidaris (Bond Moyson en De Voorzorg) - https://www.solidaris-vlaanderen.be/terugbetaling-sport

  • Antwerpen: bedrag: 10 euro/jaar
  • Limburg: bedrag: 15 euro/jaar
  • Oost-Vlaanderen: bedrag: 10 euro/jaar
  • West-Vlaanderen: bedrag: 10 euro/jaar

Liberale mutualiteithttps://www.lm-ml.be/nl/voordelen-en-diensten/sportprikkel-en-sportwaardebon

Bedrag: 25 tot 35 euro/jaar + sportwaardebon van 25 euro

Vlaams & Neutraal Ziekenfonds: https://www.vnz.be/voordelen-terugbetalingen/sport-fitnessclub/

Bedrag: 30 euro/jaar

Helan (Partena en oz): https://www.helan.be/nl/ons-aanbod/ziekenfonds/voordelen-en-terugbetalingen/sportclub-lidgeld/

Bedrag: 25 euro/jaar

Mutualia (Symbio): https://www.mutualia.be/Vos-avantages/Avantages-complementaires/Sport-Bien-etre.aspx?lang=nl-be

Bedrag: 60 euro/jaar

Neutraal Ziekenfonds Vlaanderenhttps://www.nzvl.be/ons-aanbod/ziekenfonds/diensten-en-voordelen-van-a-z/sport-en-medische-sportkeuring

Bedrag: 30 euro/jaar

 

 

sport vlaanderen

Meer nieuws

Vlas infodag

Succesvolle 2de Infodag

31 okt 2023

Op de 2de editie van de VLAS Infodag viel weer heel wat te beleven. Infosessies, schaarbaankegelen, kruisboogschieten met de nieuwe volkssportanimatie en natuurlijk kon onze hippe VR-beleving niet ontbreken.

Vlas virtual reality

Vlas lanceert VR-project

09 okt 2023

Vlas lanceert een uniek en innovatief schoolproject i.s.m. Sport Vlaanderen.

Uitnodiging Vlas infodag

Tweede Vlas infodag - voor al onze sportclubbestuurders

08 sep 2023

Kom samen met je voltallige bestuur naar de Vlas infodag. Ontdek naast drie interessante infosessies ook drie volkssporten. Schrijf je nu in.

Winnaar tickets K3 Run & Fun

16 aug 2023

De winnaar van onze K3 Run & Fun wedstrijd is…