VlaS-kampioenschap sluit schietseizoen 2017 af
04 sep 2017

VlaS-kampioenschap sluit schietseizoen 2017 af

Munsterbilzen, zaterdag 2 en zondag 3 september 2017

Tijdens het eerste weekend van september stond het VlaS-kampioenschap voor de klepschutters op het programma. Dit was tevens ook de afsluiter van het schietseizoen 2017. Gastheer van dienst was de schuttersgilde St. Kristoffel Munsterbilzen.

Op zaterdag vond er een vrije wedstrijd plaats voor de klepschutters uit Limburg. Op zondag vond dan, na de traditionele ceremonies, het kampioenschap plaats.

Uiteindelijk streden 215 schutters om de VlaS-trofee. In het ploegenkampioenschap ging Sint-Kristoffel Munsterbilzen dit jaar met de eindzege lopen, voor Sint-Blasius Rijkhoven en Sint-Niklaas Eigenbilzen. In het individueel kampioenschap ging de eindzege bij de heren naar Bart Bielen (50 jaar, Hoeselt) van Sint-Amandus Spouwen en bij de dames naar Veerle Theunissen (44 jaar, Bilzen) van Sint-Kristoffel Munsterbilzen.

VlaS kampioenschoep klepschutters klein

"Schuttersgilde Sint-Kristoffel Munster Bilzen."

competitie evenement klepschieten

Meer nieuws

Top 10 Jeugd+ 2025

19 dec 2025

🏆 Resultaten Jeugd+ 2025 🏆
Naar jaarlijkse traditie, telden we de punten op van het Jeugd+ project.
Maar hoe ziet die top 10 er uit en wie staat er op de eerste plaats?

Komt hier allemaal te weten!

Sportverhalen 2025

05 dec 2025

Heb jij een verhaal van 2025 dat in ons magazine moet komen?
Laat het ons weten via het formulier!

UPDATE: ILA

26 nov 2025

UPDATE: ILA

Er waren enkele problemen met het inloggen op ILA.
Nu niet meer, kom hier meer te weten!

REMIND: Download de trainingen

26 aug 2025

Trainingsmodules om grassroots sport- en sociaal-culturele actoren te ondersteunen met innovatieve benaderingen om Traditionele Sporten en Games in hun gemeenschappen te implementeren en te promoten.