laureaat Orde van Verdienste: Paul Van Grembergen
27 nov 2006

laureaat Orde van Verdienste: Paul Van Grembergen

VlaS zette graag Paul van Grembergen in de bloemetjes voor zijn inzet voor de traditionele sporten. Als Evergemnaar kwam hij in aanraking met enkele van de de traditionele sporten die daar beoefend worden. Dankzij Paul diende Vlaanderen in 2005 een kandidatuur in voor het wipschieten als immaterieel werelderfgoed van de Unesco. VlaS hielp volop mee aan deze kandidatuur, die jammer genoeg de laatste ronde niet haalde, maar wel veelbelovend was. Daarnaast verkreeg hij subsidies voor de Europese Spelen in Evergem, voor de muitwippen op de Doornzele Dries en het krulbollokaal in de Cardijnwijk. Hij zit ook nog eens mee aan tafel bij de besprekingen over het krulbollokaal in de wijk Tervenen. Een Evergemnaar met een hart voor volkssporten dus!

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Met de steun van:oost-vlaanderen

 

laureaten PC

Meer nieuws

Sportongevallenverzekering aangeboden door Vlas|Sportiv

11 jun 2026

Er bestaat veel onduidelijkheid omtrent de verzekering die Vlas|Sportiv aanbiedt en wat deze nu daadwerkelijk inhoudt. Aan de hand van dit artikel proberen wij deze mist weg te werken.

Klik hier en kom alles te weten.

Verlengperiode 2026: Seizoenclubs

09 jun 2026

Het is terug de periode waarin seizoenclubs hun lidmaatschap bij Vlas kunnen verlengen.
Kom hier te weten hoe je dit het makkelijkste kan doen en waarom!

Trend 2026

04 jun 2026

TREND 2026 staat online!
Ontdek de hoogtepunten van najaar 2025 en voorjaar 2026, lees over uitzonderlijke prestaties, inspirerende verhalen en maak kennis met enkele van onze clubs en hun gedreven leden.

Ondersteuning Vlaamse Sportfederatie

31 mrt 2026

De Vlaamse Sportfederatie biedt verschillende soorten ondersteuning aan sportclubbestuurders. Want een club runnen gaat om veel meer dan alleen het sportieve. Kom hier meer te weten over wat zij voor jou kunnen betekenen!